хейтспіч - попсова пісня про нещасне кохання з незрозумілою кінцівкою текст пісні (lyrics)

Дмитро Однороженко

Твоя посмішка тепер лише
Бісячий спогад, що дратує душу
Пробачати з шилом у серці
Я може й не вмію та начебто мушу
Гнів як вода, що стікає по кам'янистому дну
Навряд колись побачу океан
В калюжах і потону

Біль мине, загояться всі рани
Злість з відразою -
Весь твій для мене спадок

В якийсь день я згадаю про тебе, в якийсь ні
Твої очі, твій милий смішок
Все про що я міг думати але не переймайся
Бо все це заміниться тими награними, начебто
Сердечними, вибаченнями та картинкою як вже
Його рука придушує твою ніжну шию
Як колись наче як в нашому ліжку, і
Я нарешті зможу тебе ненавидіти

Біль мине, загояться всі рани
Злість з відразою -
Весь твій для мене спадок

Не завжди пожнеш саме те, що посіяв
В сухому залишку сльози просто сіль
Настане момент коли кинуть прям всі
Ось тобі життя блять, у всій його красі

Інтерпретація для


Додати інтерпретацію

Про пісню

Пісня "Хейтспіч" викликала різноманітні реакції у слухачів. Загалом, думки про трек були позитивними, але деякі аспекти викликали певні питання.

Отже, більшість відгуків виражали захоплення музикою та зростанням якості творів гурту. Наголошувалося, що приспів пісні деяким нагадує стиль Bring Me The Horizon. Окремі слухачі описували пісню як "вогонь" та "файну", а інші висловили подяку за можливість втілення своїх емоцій та болю через цей трек. Послідовники та інші причетні особи вказали на деякі недоліки. Було відзначено, що наприкінці пісні стався збій звуку, але ті, хто у темі та прочитав назву, особливо не парилися. Виникли питання про жанр пісні, і один із коментаторів попросив підказати йому в цьому. Зазначалося, що пісня містить політичні підтексти (ха-ха-ха, а що було колись інакше), що викликало деякі сумніви в окремих людей (хм...). Багато коментаторів оцінили енергетику та емоційність музичного твору, наголосивши на його якості та інтенсивності. Більшість фоловерів неодноразово виявили бажання відвідати концерт Хейтспіч, а дехто навіть пропонував перепродати свій квиток (бізнесмени). Багато хто високо оцінив творчість рокерів, а також підкреслив унікальність і якість творів (про це схоже ми вище вже накалякали). Окрім цього, відгуки у соціальних мережах відображають різні смаки та уподобання, що підкреслює різноманітність аудиторії.

Додати розширену інтерпретацію

Якщо ви знаєте, про що співає виконавець, вмієте читати «між рядками» та знаєте історію пісні, ви можете додати інтерпретацію тексту. Після перевірки нашими редакторами ми додамо її як офіційну інтерпретацію пісні!

Інтерпретувати