KALUSH - Stefania (Kalush Orchestra) текст пісні (lyrics)

Стефанія мамо, мамо Стефанія
Розквітає поле, а вона сивіє
Заспівай мені мамо, "Колискову"
Хочу ще почути твоє рідне слово

Вона мене колисала дала мені ритм, і напевне
Силу волі не забрати в мене, бо дала вона
Напевне знала може більше і від Соломона
Ламаними дорогами прийду я завжди до тебе

Вона не розбудить
Не будить, мене в сильні бурі
Забере в бабулі дві дулі, ніби вони кулі
Дуже добре знала мене не була обманута
Як була дуже втомлена, гойдала мене в такт
Люлі, люлі, люлі

Стефанія мамо мамо Стефанія
Розквітає поле, а вона сивіє

Заспівай мені мамо колискову

Хочу ще почути твоє рідне слово

Я не в пеленах но ма но ма, хватить
Як би я не виріс на виріст за речі платить
Я не мала дитина, вона далі нерви тратить
Я гуляв, шляк би тебе трафив

Ти все молода о мамо на піку
Якщо не ціню опіку на піку
Слави мені в тупику
Забивайте піку цю піку
Я би попік спік, своєю любов'ю
Люлі, люлі, люлі

Стефанія мамо мамо Стефанія
Розквітає поле, а вона сивіє

Заспівай мені мамо, "Колискову"
Хочу ще почути твоє рідне слово

Стефанія мамо мамо Стефанія
Розквітає поле, а вона сивіє

Заспівай мені мамо, "Колискову"
Хочу ще почути твоє рідне слово

Інтерпретація для


Додати інтерпретацію

Додати зображення:

Про пісню

"Kalush" — український реп-гурт, заснований у 2019 році. Отримав право представляти Україну на Пісенному конкурсі Євробачення 2022 з піснею "Стефанія". 15 травня 2022 року гурт став переможцем "Євробачення-2022".

Олег Псюк (фронтмен гурту): "Пісня "Стефанія" - однойменна пісня, яка присвячена мої...
"Kalush" — український реп-гурт, заснований у 2019 році. Отримав право представляти Україну на Пісенному конкурсі Євробачення 2022 з піснею "Стефанія". 15 травня 2022 року гурт став переможцем "Євробачення-2022".

Олег Псюк (фронтмен гурту): "Пісня "Стефанія" - однойменна пісня, яка присвячена моїй мамі. В цій пісні взагалі немає ні одного слова про війну. Тільки після початку війни вона почала набувати дуже багато нових змістів. Багато людей почали її сприймати, як "Україна - моя мати", або просто сумувати за своїми матерями. І таким чином пісня стала дуже вірусною. І зараз, можна сказати, в серцях дуже багатьох українців. І дуже багато людей називають її "піснею нашої війни", як гімн. Якщо вже так, то я хотів би назвати її піснею нашої перемоги!"

15 травня 2022 року Kalush Orchestra представив емоційний кліп на переможну пісню Stefania. У відео увійшли жорсткі кадри військових злочинів російських окупантів у Бучі, Ірпені та Гостомелі, які до квітня перебували під окупацією. Як зазначив соліст Kalush Orchestra Олег Псюк, війна повністю змінила сенс цієї пісні, що позначилося на кліпі. Цитата: "Ми цей кліп знімали в Бучі, Ірпені та Гостомелі - кадри не для людей зі слабкими нервами, б'є дуже глибоко і боляче!"

Слова: Олег Псюк, Іван Кліменко
Музика: Тимофій Музичук, Ігор Діденчук, Віталій Дужик
Вокал: Kalush

До складу колективу входять:

Олег Псюк (вокал, тексти);
Килиммен (діджей);
Джонні Дивний;
Тимофій Музичук (мультиінструменталіст);
Віталій Дужик (мультиінструменталіст);
Ігор Діденчук (мультиінструменталіст).
Розгорнути
Інтерпретація тексту
Автор: Борис Денисенко

Ось ще цікаві події: Дідусь Анатолій із TikTok виконав переможну пісню гурту Kalush Orchestra – "Stefania". Користувачів більше зацікавив момент, коли чоловік спльовує перед виконанням — прочищає горло, так би мовити. У дуетах до нього підставляли портрет президента РФ Володимира Путіна та прапор Росії. Трирічний хлопчик, на ім'я Леон, який а капела заспівав біля будинку "Ой, у лузі червона калина" та став зіркою, виконав пісню переможців Євробачення-2022 Kalush Orchestra "Stefania". Малюк заспівав композицію разом зі своїм старшим братом Елвіном. Представниця Литви на конкурсі "Євробачення-2022" Monika Liu (Моніка Лю) представила нову версію гучного хіта Kalush Orchestra "Stefania". The Rasmus виконали пісню Kalush Orchestra. В Instastories музиканти опублікували відео, де вони під час автомобільної поїздки заспівали приспів Stefania.

Інтерпретація тексту
Автор: Анєчка
Доречі, ще про головне: За лічені дні до фіналу Kalush Orchestra почали закликати підняти тему Маріуполя й екстракції з "Азовсталі" зі сцени конкурсу, який дивиться майже 200 млн людей. За правилами конкурсу це заборонено, бо може бути розцінене як політичний заклик. Але Калуш ризикнули. "Help Mariupol, Help Azovstal Right Now!" — вигукнув Олег Псюк по закінченні виступу, і цей заклик пролунав, наче грім, який розрізав тишу. На тлі цих п'яти секунд усе інше враз видалося штучним і неважливим.
Інтерпретація тексту
Автор: LEOPOLIS

Додамо, що в одній з калуських пекарень навіть назвали печиво на честь Стефанії. Це типова домашня галицька випічка - слойка з вишневим та смородиновим джемом. «Це є домашнє печиво, де тепло від маминих рук. Щоб той, хто його куштував, згадав про свою маму», - кажуть кондитери. 

Інтерпретація тексту
Автор: Тетяна Мануляк
Дещо не сильно пізніше, Руслан Горовий — український журналіст, повідомив, що у Kalush Orchestra був ще один куплєт, саме його він заспівав з друзями, навожу слова:

Здрастуйте усім! Це наш ціганській табір-кабаре, от, і у нас дуже важлива інформація що до цього Євробачення, яке уже відбулося, і гаразд. От... Річ у тім, що у Калуш Оркестра був ще один куплет. Просто, ну не може бути така пєсня, так дліна на Євробаченні, і вони просто невстигли, невстигли то всьо фізично заспівать. Ну а ми вам зараз допоможемо.

Запускайте куме свого Джавеліна
Нехай буде в московита мокра спина
Завпіває зтугу збою "Колискову"
Шоб лиштилось з московита одне слово
Одне є слово

Слава Україні
Героям Слава.

Калушу Оркестра привєт від циган
Інтерпретація тексту
Автор: Darina Karasyuk

Мати Калуша про звернення зі сцени Євробачення: "Я приємно здивована була, що мій Олег все ж таки сказав ті слова про Маріуполь і про "Азовсталь". Я одразу йому написала повідомлення, що він молодець, бо сказав це, незалежно від того, дискваліфікують його чи не дискваліфікують. Він зробив свою роботу, зробив те, що він має зробити для людей.

Останні додані інтерпретації до текстів пісень

Користувач: Просто діяч залишив нову інтерпретацію до рядка Бо, як сказала Фаріон: "Мова - це кордон!" на текст пісні Юлія Свіжинська - Мова це кордон!

Цей рядок є посиланням на Ірину Фаріон (громадська діячка, екс-нардеп партії «Свобода» і т.і.), яка саме говорить: "Мова – це не тільки засіб комунікації. Мова – це кордон між

Читати повністю

Користувач: Андрей Балковский залишив нову інтерпретацію до рядка Ссали в уши про дружбу народов на текст пісні Макс Корж - Свой дом

Комментарий из Ютуба, который на мой взгляд всё объясняет: "Никаких «братьев» среди россиян никогда и не было ни для украинцев, ни для беларусов. Есть только болезненная убеждённость в соб

Читати повністю

Користувач: Андрей Балковский залишив нову інтерпретацію до рядка Эй, брат, бывай, где будем, кто знает? на текст пісні Макс Корж - Свой дом

Вот отличный комент из комментов на ютубе к клипу, считаю, что он отображает смысл этой строки, написал его человек с никнеймом Play Fanat: "Спасибо большое за этот трек , до слёз ! Я уже 2 месяца рас

Читати повністю

Користувач: Макр У. залишив нову інтерпретацію до рядка Стреляют - стреляй, все врут, но знай Тот прав, кто защищает свой дом на текст пісні Макс Корж - Свой дом

Макс ответил всем тысячам проплаченным российским ботам одной фразой. И всем любителям того, что "все не так однозначно". Украина защищает свой дом от агрессора!

Читати повністю

Користувач: Алексей Бровский залишив нову інтерпретацію до рядка Весна рыдает, Украина пылает на текст пісні Макс Корж - Свой дом

Весна рыдает - это слёзы Украинских матерей потерявших своих детей в результате войны россии против Украины.  Украина пылает - в Украине идёт война.

Читати повністю

Інтерпретувати
day
night