Скрябін, Ірина Білик - Мовчати текст пісні (lyrics)

Скрябін

Андрій Кузьменко [Кузьма Скрябін] Самбір, Львівська обл./Київ, Україна

Іryna Bilyk [Київ, Україна]

[Скрябін, Ірина Білик - Мовчати текст пісні lyrics]

Давай виключим світло і будем мовчати
Про то, що не можна словами сказати
Не можна писати, не можливо зіграти
А тільки мовчати, тихенько мовчати

Давай мовчати про то, шо дівчата
Не вміють сховати, не можуть спати
Давай про мене і про тебе мовчати
Мовчати аж поки не захочем кричати

Місяць впав, темно в кімнаті
Як добре, шо ти навчилась мовчати
Про то, шо ніколи не змогла би збрехати
Про то, шо ніколи мені не спитатись

Ми будем з тобою у ліжку лежати
Лежати, як сніг, водою стікати
Ми будемо жадно свої сльози ковтати
А з ними слова, яких не сказати

Давай помовчу тобі просто на вушко


Холодною стала чаєва кружка
А ми ше маєм про, шо помовчати
А ми ше маєм про, шо полежати

Як світло проб'ється через наші штори
Ми знову з тобою, як всі заговорим
А поки ше темно є в нашій кімнаті
Давай з тобою будем просто

Інтерпретація для


Додати інтерпретацію

Про пісню Скрябін, Ірина Білик - Мовчати

Андрій Кузьменко: З "Мовчати" була найцікавіша історія. Мені приснився текст, перший раз в житті - так само, як приснився сюжет книжки, яку я недавно написав - і так само приснився кавалочок тексту: "Давай виключим світло і будем мовчати про те, що не можна словами сказати". І тут я прокинувся, і зловив себе на думці, що реально є маса речей в твоєму житті, які ти не можеш пояснити словами - чи це настільки красиво, що немає досконалих слів, щоб змалювати ту картину, і краще в той момент промовчати. І реально така тема не може залишитися, щоб не покласти її на музику. І так само відбулося останній раз з книжкою, я ніколи в житті не збирався писати книжок.

Але ми були на морі, відпочивали, і у сні я побачив фактично художній фільм. Теж дуже цікавий сюжет був: як дівчина попадає до міста, в якому не "ходять" гроші. Тобто за кожну послугу чи кожний товар, який ти отримуєш, ти мусиш заплатити якоюсь принизливою дією над самим собою, наприклад, щоб проїхати в таксі, ти мусиш з"їсти дві ложки хріну.. Реально я такого сюжету ніде не здибав, і потім вдома сів, і слово за словом з'явилася книжка, яку буде видано буквально за тиждень.

Альбом: "Натура"
Автор слів: Андрій Кузьменко
Автор музики: Андрій Кузьменко

Андрій "Кузьма" Кузьменко — вокал, музика, тексти
Ірина Білик — вокал
Олексій "Зваля" Зволінський — аранжування, гітари
Саша Мельник — бас, фортепіано
Володя "Івнінг" Паршенко — барабани
Сергій "Сеня" Присяжний — гітари (live)
Саша Стрілковський — клавішні (live)
Сергій "Доцик" Доценко — клавішні
Сергій Добровольский — гітара
Аранжування —Андрій Підлужний, Сергій Гера

"Мовчати" — пісня гурту "Скрябін" та Ірини Білик, випущений 2003 року лейблом Lavina music і перевиданий 2010 року Moon Records.

Інтерпретація тексту
Автор : Павло Яременко
«Давай виключим світло і будем мовчати про то, шо не можна словами сказати…» - цей перший рядок з пісні, яка відкриває новий — десятий альбом СКРЯБІНА десь ілюструє настрої Кузьми (Андрія Кузьменка) щодо «ювілейності» релізу. Насправді мав би бути якийсь «The best», себто збірка найкращих хітів групи, яких би десятка з півтора назбиралося б. І вийшла б з того доволі строката стилістично картинка — надто по-різному звучав СКРЯБІН в різні періоди творчості. Електро-поп і електронний авангард включно з кібер-панком і техно-вивертами — нічогенький вийшов би вінегрет. Однак, замість пафосного «The best»-у маємо міцний і свіжий матеріал від групи, яка вкотре довела свою спроможність підніматися з попелу «яко Фенікс». Дозволю собі такий пасаж: з попелу електронних семплів до абсолютно живого гітарного звуку.
0
Інтерпретація тексту
Автор : Яна Воробець
«Кузьма ввійшов в історію української музики назавжди. Разом з його колегами, які зробили гурт «Скрябін», були одним з перших прикладів якісної української музики і перевернули весь шоу-бізнес. В тому числі «Океан Ельзи» в буквальному сенсі на цьому виріс. Він створив величезний вплив на всю українську культуру», – впевнений Вакарчук. Серед робіт гурту Вакарчук відзначає дві, на його думку, «феноменальні»: «Мовчати», записану в дуеті зі співачкою Іриною Білик у 2003 році, та «Спи собі сама» 2004 року. Саме на «Мовчати» Вакарчук записав кавер-версію після смерті Кузьми у 2015 році.
0
Інтерпретувати