IMARY (Імарі) Тексти пісень, Слова, Пісні, Lyrics

IMARY (Імарі) Тексти пісень, Слова, Пісні, Lyrics

IMARY [Марія Чижик] українська співачка, художниця, музикант

 

IMARY (справжнє ім'я - Марія Чижик) — співачка, художниця аудіовізуальних сновидінь. Створює мрійливий поп, де розмивається грань між реальністю й фантазією. Її музика на смак, як захід сонця теплого літнього вечора.

 

Музика цієї дівчини має якісний стильний сучасний продакшн європейського рівня із вкрапленням глибоких відтінків народного вокалу. Проєкт, в якому переплітається ніжна дівочість із потужною енергією і внутрішнім стержнем. Її пісні насичені образністю. Слухаючи їх, слухач ніби поринає у сновидіння наяву. Саме через це творчість Імарі — це захоплююча синестетична подорож, де звуки перетворюються на кольори, текстури та форми, створюючи імерсивне враження впливу на всі органи чуття одночасно. Кожен звук стає палітрою, що малює живописні образи в уяві слухачів, розкриваючи перед ними казкові світи. Це синергія звуку й образу.

 

Марія: "Я серйозно підходжу до всього за що берусь, а особливо до офіційного старту своєї музичної кар‘єри. Нам з командою було важливо прописати СЕНСИ , які я буду транслювати, як артист. І зрозуміти, а чим я відрізняюсь на ринку , у чому моя особливість та так би мовити суперсила. Відповідь була знайдена - це музична синестезія. Так як, я ще є професійним художником, цей термін уособлює мене, як особистість та описує моє внутрішнє відчуття. Моя музика - це захоплююча синестетична подорож, де звуки перетворюються на кольори, текстури та форми, створюючи імерсивне враження впливу на всі органи чуття одночасно. Кожен звук стає палітрою, що малює живописні образи в уяві слухачів, розкриваючи перед ними казкові світи. Це синергія звуку й образу."

 

Офіційні сторінки у соціальних мережах:
Instagram
YouTube
TikTok