YELKA - Млиночок текст пісні (lyrics)

[YELKA - Млиночок текст пісні lyrics]

Ой, на горі млиночок

Ой, на горі млиночок, млиночок
Кінь мене несе, тихо йде
Й у поле

Там дівчаток таночок, таночок
Кінь мене несе, тихо йде
Й у поле

Поміж їми сам Їван, сам Їван
Кінь мене несе, тихо йде
Й у поле

Там він собі дівку брав, дівку брав
Кінь мене несе, тихо йде
Й у поле

- Ходи, дівко, зо мною, зо мною
Кінь мене несе, тихо йде
Й у поле

Будеш мені жоною, жоною
Кінь мене несе, тихо йде
Й у поле

Інтерпретація для


Додати інтерпретацію

Про пісню YELKA - Млиночок

Кліп на пісню "Млиночок" - це третя спільна робота композитора Максима Величка.

"Млиночок" знімали поблизу сіл Давидівки Голованівського району та Розумівки Олександрівського. Давидівку вибрали не випадково, а через мальовничі береги річки Ятрань і старовинний водяний млин, збудований на початку ХХ століття за власника тамтешнього маєтку контр-адмірала Олексія Абази. Млин працював орієнтовно з 1911 до 1990-х років. Участь у зйомках взяла і конячка Лиска, яку на світанку привів пастися у беріг житель Давидівки Павло Бербега.

Ще однією локацією, показаною у кліпі, стало село Розумівка, відоме не лише краєвидами, а й своєю історією. Тут для зйомок обрали садибу 81-річної Насті Зеленько – саме від неї члени проєкту "Баба Єлька" записали веснянку, яку сьогодні переосмислила YELKA. Разом із Настею Павлівною дівчата з "Баби Єльки" та Максим Величко зустрічали світанок на березі Бондарського ставу. Участь у зйомках також узяли члени проєкту "Баба Єлька" - Інна Тільнова та Світлана Листюк.

Авторкою спідниць, у які вбрані Інна Тільнова та Світлана Листюк, стала майстриня Валентина Ляшенко, яка вже багато років відтворює автентичний український одяг (майстерня "Стьожка"). Червона спідниця Світлани Листюк прикрашена вибійкою від Творчої майстерні "Буряк кучерявий", а сіра має містичну історію – тканину для її пошиття була знайдена у скрині свекра Світлани Буланової, який повернувся з Сибіру в Україну після розкуркулення його родини. Вбрання Світлани Буланової – автентична сорочка та сарафан (шарафан), пошиті на початку ХХ століття. На дівчатах традиційні українські прикраси: дукач створений майстернею ВидимоНевидимо, червоні намиста з кераміки, скляні сережки, які у давнину носили модниці Олександрівського району, стрічки та квіти.

Ми прагнемо привернути увагу до свого, показавши, яким красивим може бути все, що пов’язане з рідним краєм.

Додати розширену інтерпретацію

Якщо ви знаєте, про що співає виконавець, вмієте читати «між рядками» та знаєте історію пісні, ви можете додати інтерпретацію тексту. Після перевірки нашими редакторами ми додамо її як офіційну інтерпретацію пісні!

Інтерпретувати