Ingret - KEEPER текст пісні (lyrics)

Інґрет Костенко [Вінниця, Україна]

Музичний кліп співачки INGRET, учасниці національного відбору на Євробачення 2024, присвячений жінкам, які силою свого світла та підтримки допомагають українським воїнам переносити лихоліття війни та захищати свою землю [The music video by the singer INGRET, a participant in the national selection for Eurovision 2024, is dedicated to women who, by the power of their light and support, help Ukrainian soldiers to endure difficulties of war of war and defend their land]

[Ingret - KEEPER текст пісні lyrics]

[Куплет 1]
Why is everything in smoke? Darling, tell me
I recognize your steps from a thousand, they are behind me
We found our home, flowers bloom in it
I would like to stay, but it's time for you to go

[Перед-приспів]
We found our home
Flowers bloom in it
I would like to stay
But it's time for you to go

[Приспів]
We are mothers, we are brides
We are daughters, we are the light
We are mothers, we are brides
We are daughters, we are the light
We are mothers, we are brides
We are daughters, we are the light

[Посля-приспів]
Everything in smoke

[Куплет 2]
Girl's eyes, there are traces of tears in them
Scars that don't heal, they only get bigger

[Міст]
Ой, сиділи на вечорі
Косу русую діви плели
З неба до землі
Ми на вічність у красі

[Приспів]
We are mothers, we are brides
We are daughters, we are the light
We are mothers, we are brides
We are daughters, we are the light
We are mothers, we are brides
We are daughters, we are the light
We are mothers, we are brides
We are daughters, we are the light

Інтерпретація для


Додати інтерпретацію

Про пісню Ingret - KEEPER

Однією з яскравих реакцій фанатів було захоплення мелодією та особливо українським співом. Як пише один з прихильників, "дуже зворушливі мелодії, особливо український спів", відзначаючи неперевершену комбінацію музичних елементів. Багато хто висловив враження від візуальної естетики кліпу та професіоналізму Інґрет. Слова вдячності за "чудову командну роботу на всіх рівнях" підкреслюють важливість спільної праці та взаємодії в творенні музичного шедевру.
Неабияке враження справило також втілення силового образу в пісні. "Ух, яка неймовірна сила в кожному слові і в кожнім руху. Відчувала цю силу енергії, мурахи по тілу..." – так висловився один із фанатів, підкреслюючи емоційну глибину та магію.

Однак, серед яскравих вражень є і критика. Є думка, що пасивний образ жінки, яка терпить біль, може втілювати невдачу фемінізму та не відображати всю різноманітність сучасної жіночості. Тут важливо зазначити, що кожна думка має право на існування, а різноманіття поглядів тільки збагачує дискусію.

Усі враження та реакції фанатів, незалежно від того, чи позитивні, чи критичні, свідчать про силу та вплив музики Співачки на слухачів. Це ще один крок у розвитку української музичної індустрії, і спільнота з нетерпінням чекає подальших досягнень. Це справжній феєричний досвід для шанувальників та новий етап в історії української музики.

Додаткова інформація

Інґрет Костенко: "Це перший кліп в моєму житті, де я дійсно відчула себе жінкою, якій просто треба було віддавати свою любов та світити своїм серцем. А ще яке щастя було в цій картині зніматися не самій, а з іншими прекрасницями, то суцільне з’єднання і задоволення. Цей кліп пронизаний величезною вдячністю нашим захисникам! Та сам кліп говорить сам за себе!"

Богдан Рибка (режисер кліпу): "Хотілося сконцентруватися саме на тому, що за кожним воїном стоїть його дружина, дівчина, мати, сестра. Вони і є головною причиною захисту дому. А їх світло і тепло гріє душу воїнів. Також я вважаю, що зараз дуже важливо в творчості на все дивитися через призму нашої війни"

Офіційна дата релізу: 15 січня, 2024.
Додати розширену інтерпретацію

Якщо ви знаєте, про що співає виконавець, вмієте читати «між рядками» та знаєте історію пісні, ви можете додати інтерпретацію тексту. Після перевірки нашими редакторами ми додамо її як офіційну інтерпретацію пісні!

Інтерпретувати