Оля Полякова, Анна Трінчер, Positiff - Шлях до перемоги текст пісні (lyrics)

Анна Трінчер Positiff

OLYA POLYAKOVA

ANNA TRINCHER [Київ, Україна]

ПОЗИТИВ [Олексій Завгородній] Київ, Україна

Цей трек підкреслює незламність українців, яку ми маємо завдяки своїй єдності, завдяки повазі до славетних постатей з минулого, підтримці теперішніх героїв та вірі у майбутню Перемогу!

[Оля Полякова, Анна Трінчер, Positiff - Шлях до перемоги текст пісні lyrics]

Чорні світлини
З фронту новини, всі в обороні
Сирени у скронях, але ми незкорені
Сум не дозволено, ні!
Мета наша світла, віримо в Світло
Хоч і без світла
Ми разом все можемо
Поруч тут кожний, і ми переможемо!
За те, що все ближче стає Перемога
Подякуєм ЗСУ! Подякуєм Богу!

На нас чекає
Шлях, шлях, шлях до Перемоги!
До ворогів настрах, страх, страх
Ведуть дороги під тривоги
This is the way, way, way - way to Victory!
Now we can stay, stay, stay -
Stay in History! Victory for Uktaine!

Перемелемо наших ворогів
Перервемо ми страху ланцюгі


Перетворимо помсту у набої
Перелічимо всіх наших героїв
В нас: Привид Києва, Конотоп Відьма
Супер Шевченка, сталеві обійми
Лісова Мавка, Сковорода
Непереможний Франко - команда
Наче вогонь та вода потужна
Дух велетенський вселяють
Великий Бандера, безсмертні Азова
Залужний, Зеленський!
Стіною ми встанемо знову!

На нас чекає
Шлях, шлях, шлях до Перемоги!
До ворогів настрах, страх, страх
Ведуть дороги під тривоги
This is the way, way, way - way to Victory!
Now we can stay, stay, stay -
Stay in History! Victory for Uktaine!

На нас чекає
Шлях, шлях, шлях до Перемоги!
До ворогів настрах, страх, страх
Ведуть дороги під тривоги
This is the way, way, way - way to Victory!
Now we can stay, stay, stay -
Stay in History! Victory for Uktaine!

Інтерпретація для


Додати інтерпретацію

Про пісню Оля Полякова, Анна Трінчер, Positiff - Шлях до перемоги

Рік болю і незламності, і наче пройшов вже рік, а наче ми досі живемо 24.02.2022... Сьогодні, в день роковин від початку повномасштабного вторгнення, я хочу презентувати вам нашу спільну роботу з POSITIFF та Олею Поляковою "Шлях до перемоги". Попереду на нас ще чекають виклики, з якими Україна і український народ обов’язково впорається, бо ми Разом, ми одна сім’я, бо у нас Привид Києва, Лісова Мавка, ЗСУ, Зеленський, Залужний, Великий Бандера, безсметрі Азова- всі вже легенди, відомі на весь світ! Пісня є саундтреком до благодійної акції, метою якої є збір коштів на дрони для Збройних Сил України. Її ініціаторами є мережа мультимаркетів "Аврора" разом з ініційованою Президентом України фандрейзинговою платформою UNITED24.

Оля Полякова: Рік…. Рік з моменту як я прокинулася від вибухів, а мої діти прокинулися під слова, вставайте почалася війна… Ніколи не думала що скажу це моїм дітям… і ми почали збиратися, не розуміючи куди і на скільки…а потім я записала перше відео, де зверталася до сусідських колег, думаючи що в тому є сенс… не знала що більшість з них ссикуни і взагалі потвори… А потім був рік сліз, жаху, невизначеності, али знаєте що в мене в середині зараз? Більше немає страху, я вдома, і не хочу нікуди їхати бо знаю, що те що ця війна зробила з нами, з нашою країною, вселила в мені бажання бути тут, щоб мої діти жили тут, тому що ми найкраща, найсміливіша нація у світі, і ми все здолаємо! Виженемо нечисть з нашої землі, і будем панувати в своїй країні! Слава Україні!

Анна Трінчер: Назва нашого треку – "Шлях до перемоги", і вона дуже символічна, бо щодня ми долаємо цей шлях. І під звуки цієї пісні ми починаємо справжній шлях до перемоги – не словом, а ділом! Так як це не просто пісня і кліп, а благодійна кампанія разом з United 24 та Аврора Мультимаркет. Ціль збору – дрони RQ-35, плануємо зібрати мінімум 11 000 000 на два таких дрони! Донатити можна на банку або купляти в Аврорі кекпси чи комікси (100% з продажу піде на цей збір). Разом – ми сила, і ми переможемо!

Positiff: Я не хочу писати про хронологію подій і відчуття, які огорнули мене рік тому. Я впевнений, що вони схожі в кожного українця. Хочу сказати, як я пишаюся нами та якими ми стали сьогодні – сильними, незламними, загартованими! У мене немає відчуття розгубленості й страху. Є впевненість у собі та неперевершених українцях і залізна віра в нашу перемогу! У знак подяки кожному з нас, нашому президенту й ЗСУ ми з Анною Трінчер і Олею Поляковою об’єдналися у творчій колаборації на підтримку благодійної кампанії "Шлях до перемоги" від @avrora.multimarket й @u24.gov.ua. Купуючи патріотичні комікси та фішки в мережі мультимаркетів Аврора, ви підтримуєте ЗСУ, адже весь прибуток від продажу акційних матеріалів "Шлях до перемоги" піде на покупку розвідувальних дронів. А ще можна просто задонатити на банку акції. Посилання шукайте на сторінці Аврори. Слухайте "Шлях до перемоги" на всіх цифрових майданчиках


Слова: Андрій Безкровний
Музика: Вадим Лисиця, Олексій Завгородній
Інтерпретувати