SESTRA - Безсонні ночі (Sleepless Nights) текст пісні (lyrics)

гурт СЕСТРА [Інеса Грицаєнко та Alina Sax Назаришина] Київ, Україна

[SESTRA - Безсонні ночі Sleepless Nights текст пісні lyrics]

[Intro, Vocals]

[Приспів]
Ой, ці безсонні ночі так голову морочать
А ти як те снодійне - твоя любов так гріє
Ой, ці безсонні ночі так голову морочать
А ти як те снодійне - твоя любов так гріє

[Куплет 1, Інеса Грицаєнко]
Знаєш, ти ще не знає, як мене кохаєш
Але, але всередині вже відчуваєш
Знаєш, мої думки і мої слова
Коли ти поряд - я тільки твоя
Тільки твоя, любов моя

[Приспів]
Ой, ці безсонні ночі так голову морочать
А ти як те снодійне - твоя любов так гріє
Ой, ці безсонні ночі так голову морочать
А ти як те снодійне - твоя любов так гріє

[Музичний бридж, Сопілка]
Любов твоя, твоя любов так гріє

[Куплет 2, Інеса Грицаєнко]
Не гадала не думала, та любов може бути зла
З неба зіроньку спіймала, та своє кохання не впізнала
Не гадала не думала, що не того голубила
Та любов може бути зла, та любов може бути

[Приспів]
Ой, ці безсонні ночі так голову морочать
А ти як те снодійне - твоя любов так гріє
Ой, ці безсонні ночі так голову морочать
А ти як те снодійне - твоя любов так гріє

[Музичний бридж, Сопілка]
Любов твоя, твоя любов так гріє

Інтерпретація для


Додати інтерпретацію

Про пісню SESTRA - Безсонні ночі (Sleepless Nights)

З опису під офіційним відео: Ця пісня – це про той рівень закоханості, коли кохання для тебе як "снодійне". Усі ми відчували саме той стан: коли ти живеш коханою людиною, чекаєш з нетерпінням на зустріч, чи дзвінок по телефону. А найкращий сон тоді, коли поряд та сама людина.

Додаткова інформація про пісню:
Назва пісні: Безсонні ночі (сінгл)
Мова пісні: Українська
Вокал: Інеса Грицаєнко
Діяльність: Українськи співачки, музиканти, автори пісень
Авторка слів: Інна Грицаєнко
Автори музики: Інна Грицаєнко, Аліна Назаришина (Аліна Сакс)
Сопілка: Аліна Назаришина
Мастерінг: Влад Ступак

Гасло: "Безсонні ночі" - своєрідна музична ода й сповідь закоханої душі. Текст звучить як пряма мова серця, а сама композиція пронизана витончено-весняною мелодією. Ми ділимось своїм досвідом та відчуттями про те, як кохання може бути ніби снодійним - заворожуюче, невід'ємне, спокійне й водночас пристрасне.

Екранізація треку: Нова робота має відмінності від попередніх, в першу чергу - через стиль вбрання. За час зйомок ми змінили більше трьох кардинально різних образів, а саму відеороботу знімали цілу добу. У першій частині кліпу ми надзвичайно щирі та відкриті до аудиторії - в звичайному домашньому одязі та без макіяжу у власній квартирі. Одразу після, ми поринаємо у неймовірно пристрасне танго з гарячими чоловіками у відповідних костюмах. У нас було по кілька годин хореографії кожен день. Все тіло було в синцях, а крепатура не сходила ще тиждень, - Інесса. Кліп "Безсонні ночі" кожен може трактувати по-різному. Він немов короткометражний фільм, що поглинає тебе з кожним новим кадром і переносить у світ кохання та пристрасті з нотками сюрреалістичності.

Як відчувають цю пісню слухачі: Хвилююча прем'єра музичного треку "Безсонні ночі" від українського колективу SESTRA (Інеса Грицаєнко та Аліна Назаришина) захопила серця та відкрила новий рівень музичного мистецтва. Фанати вже не втримують своєї емоційної реакції, а пристрасні коментарі засвідчують успішність роботи всієї команди. Ця пісня відразу здобула популярність серед прихильників завдяки своєму захоплюючому ритму та яскравому тексту. Послідовники дівчат виразно демонструють свою захопленість як твором так і кліпом, називаючи їх "ульотними", "бомбастичними" та "крутими". Підсвічуюється також видатність режисерської роботи та образів у відео, що допомагають створити цілісну та запам'ятовуючу картину.

Tags: #НоваУкраїнськаМузика #НоваПісня #НовіРелізи #СучаснаУкраїнськаМузика#НовіАльбоми #УкраїнськіХіти #NewUkranianMusic #ПопулярніУкраїнськіПісні #NewUkranianMusic #UkranianHits #PopularUkranianHits #УкраїнськийШоуБіз #TikTok #прощопісня #якийсенспісні #історіяпісні #українськийтікток #тіктокукраїна #рекомендація #Київ #львів #тернопіль #чернівці #чернігів #харків #херсон #дніпро #запоріжжя #україна #нікополь #іванофранківськ #бердянськ #мелітополь #одеса #миколаїв #вінниця #каховка #білацерква #донецьк #луганськ #хмельницький #хіт #тренд #топпісні #рекомендації #новийреліз #слова #lyrics #слухайукраїнське #українськіпісні #українськамузика #InessaHrytsaienko #AlinaSax #АлінаНазаришина #гуртСестра #БезсонніНочі #SleeplessNights #гуртSESTRA

Дата офіційного релізу: 19 квітня, 2024 року.

Офіційні сторінки гурту SESTRA/СЕСТРА у соціальних мережах:
FaceBook
Instagram
TikTok
YouTube

Додати розширену інтерпретацію

Якщо ви знаєте, про що співає виконавець, вмієте читати «між рядками» та знаєте історію пісні, ви можете додати інтерпретацію тексту. Після перевірки нашими редакторами ми додамо її як офіційну інтерпретацію пісні!

Інтерпретувати