2TON - M'ke Pa teksti (lyrics)

Arton Avdyli

Listening to this song i wanna go back to Albania!

[2TON - M'ke Pa teksti lyrics]

Ye tu fol me ty deri night
Me ty boj love no fight
A ki me kan by my side
Me ty boj love no fight

Ti te un ke ra ra kur m'ke pa
Ti me mu jo jo nuk ki mu nda
Menen ta di, po zemren hala
Nuk ki mu nda mo nuk ki mu nda
Ti te un ke ra ra kur m'ke pa
Ti me mu jo jo nuk ki mu nda
Menen ta di po zemren hala
Nuk ki mu nda mo nuk ki mu nda

T'kom nxon sikur pija, pija, pija
T'ka hup ty vetdija, dija, dija
E ron kjo dashnija, ija, ija
Per ndjenjat e mia, mia, mia
Ha, ha, ha
Ti kem ndjenjat
Si ka sun na prek, prek, prek
Veq ti je ka din, din mem terhek
Me pesupin tem, tеm kur e prek
Zemrеn po ma djeg, djeg
Zemren ma djeg
Njo per ty njo per mu
Po ma zgati me ty du me qu
Njo per ty njo per mu
Po ma zgati me ty du me qu (Yes)

Ti te un ke ra ra kur m'ke pa
Ti me mu jo jo nuk ki mu nda
Menen ta di, po zemren hala
Nuk ki mu nda mo nuk ki mu nda
Ti te un ke ra ra kur m'ke pa
Ti me mu jo jo nuk ki mu nda
Menen ta di po zemren hala
Nuk ki mu nda mo nuk ki mu nda

Ti um thu t'du, un nuk besoj leht
Ti thum me zemer e kur je vet
Kur mu m'thu xheloz me tjert njejt
Me tjert njejt, me tjer njejt njejt
Me tjer njejt
U baby tash ta boni funin pe dina
Meni shok cili cili ma the po nina
Ke ba vet mnyra qe me ty po rrina
Bon qe sdina

Ti te un ke ra ra kur m'ke pa
Ti me mu jo jo nuk ki mu nda
Menen ta di, po zemren hala
Nuk ki mu nda mo nuk ki mu nda
Ti te un ke ra ra kur m'ke pa
Ti me mu jo jo nuk ki mu nda
Menen ta di po zemren hala
Nuk ki mu nda mo nuk ki mu nda

Interpretimi për


Shtoni interpretimin

Rreth këngës 2TON - M'ke Pa

1. Për jet nuk ka me lind k'si njeri me talent dhe me inspiracion për tekste bravo 2 Ton i madh je! Je kengetar fantastik. 100% talen dhe ze magjepses. Thjesht e ke yllin ne ball! I vetmi Artist Shqiptar qe nuk merret me repera ose kengtar tjer e kshyr punen dhe karieren e vet artistike.

2. Je I vetmi kengetar qe nuk ke fjal banale ne asnje kenge vetem vazhdo me sukese te larta te pafsha 2ton po shkelqen ke nje stil edhe talente per muzik. Super kenge edhe ze 2ton!

3. Kenga shume e bukur,ndersa vajza ne video eshte teper magjepsëse.I jep nje embelsi kenges.Uresa,je nje yll i bukur.

4. Mbreti rreper ne shqiperi dhe diaspor si gjithmon na sjell keng shum te bukura me shum kuptime dhe vlera per dashurin bravo!

5. 80 perqind te kengeve ne veture i kam vetem te 2 ton. Qdo muzik e tij ja vlen ta degjosh!

Prod by Nego
Master: Don Gima
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Interpretojnë