Noizy, Darla - Nuk Te Perzura teksti (lyrics)

[Noizy, Darla - Nuk Te Perzura teksti lyrics]

No, nuk te perzura
Thjesht e mbylla deren kur ti
Vendose t'largohesh prej meje
Nuk te perzura
Thjesht e mbylla deren kur ti
Vendose t'largohesh prej meje
Prej meje, prej meje, prej meje, prej meje

Ne dritare shkruaj heshtur dhe disi
Po m'vjen per t'qeshur
Kur kujtoj per kohen qe lam pas
"ku ke mbetur ti"
Tani e din se cfar ke humbur
Dhe pse duket e pa mundur
Ku jan fjalet shpresat qe mi dhe
"Ku ke mbetur ti"
Dhe pse zgjodhe rrugen tende dhe
Pse mendove smund t'ja Dali
Jam shum me mir se ti cmendon
"ku ke mbetur ti"
Dhe nese ty te duken lorja dhe


Po mendon se kush ka humbur
Besom qe ndjehem me mir se kurr

No, nuk te perzura
Thjesht e mbylla deren kur ti
Vendose t'largohesh prej meje
Nuk te perzura
Thjesht e mbylla deren kur ti
Vendose t'largohesh prej meje
Prej meje, prej meje, prej meje, prej meje

Ye - Tani gjithcka 1 kuptim
Un vazhdoj me boten time ti
Vazhdon 1 rrug pa kthim
Dhe nese ndihesh vetem sje me kan tjeter
Bota te sillet t'mungon koha vjeter
Besom qe i di shum mir ato ndjenja
Kur ti mi dhurove qe m'ike nga jeta
Jo ste perzura as nuk te shtyva
Vet me kerkove qe tjepja hapsira
Lojra nuk bona besnik qendrova
Te gjith vemendjen veç ty ta dhurova
Ktu esht problemi ty te vrau e mira
Gjithcka ca bona ta dhash nga dashnia
Ti kurr se kuptove gjithcka mohove
Tash pa ty ka mbetur mbretria

No, nuk te perzura
Thjesht e mbylla deren kur ti
Vendose t'largohesh prej meje
Nuk te perzura
Thjesht e mbylla deren kur ti
Vendose t'largohesh prej meje
Prej meje, prej meje, prej meje, prej meje

Ti vazhdo me boten tende dhe
Ndoshta je shum i lumtur
Si nje mbret i vetem ne nje keshtjell
Thjesht e mbylla deren kur ti vendose
T'largohesh prej meje - prej meje
Vet ke then qe gjith mbretria
Ska kuptim pa nje mbretreshë
Keshtjella jote ndodhet esht bosh
Thjesht e mbylla deren kur ti vendose
T'largohesh prej meje - prej meje

Interpretimi për


Shtoni interpretimin

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Interpretojnë