Noizy, Varrosi, Sheila Haxhiraj - Boll Mo Me Pytje teksti (lyrics)

Noizy

Noizy [Rigels Rajku] Sukth, Albania 🇦🇱

[Noizy, Varrosi, Sheila Haxhiraj - Boll Mo Me Pytje teksti lyrics]

Uoouooo uoouooo uooo yeah

Flow so sick
I hy n'beat tashi
Kom stil unik
Like yes indeed, kom plane t ardhme
Vizione pa fund kom
Me shku deri aty kur ti
Thu nuk mund.. like qysh tbosh mo plakoo
Ta kam merako kom stil ofendus tboj
Dukesh si langoo femna si mangoo t
'lidhme si spangoo
N'gjyr qokollate si barbie ne pakoo

Noizy tjep krejt qka kerkon
Kur noizyn eh ki ngat
Veq tlutna kshyrem kho muu
Ni foto po du ta boj
Ni foto kur tjem permbi
Ni foto kur tjesh tu l'pi
Ni foto kur tjesh mas meje


Dhe daddy ti je t'um thirr
Ni foto krejt cullak
Ni foto kur tjesh te lart
Ni foto me dur n'qiell
Teksa un ne prer te mbaj
A tkom thon se tboj magji
Krejt boten ne dur ta bi
Krejt senet me mu i ki
Me noizin nuk ka se si
Tjert ndryshe e di
Tjert ndrsyhe e di
Tjert ndyshe e diu
Tjert ndryshe

Boll mo me pytje
Sepse jom shum high
Pse ju nuk dini une nuk kom faj AJJ

Boll mo me pytje
Se une jom shum high, shum high
Jom shum high jom shum high
Pse ju nuk dini une nuk kom faj
Skom faj jo skom faj skom faj nuk kom faj

Na jena shum nalt shoku (shoku)
Ti smunesh me na pa
We chillin ge in high
Se konkurenc nuk ka
Kta tipat po habiten
Si kta t'rinjt veq nalt po ngjiten
Talenti po bo t'veten
Shum thjesht ty ta qenis diten
Eh gjonat si endrroni
Shqipe na krejt i kena
Ja fillin kejt makinat
Barin eh kem dhe femnat
Krejt eh din se kush jena
OTR-Ar na jena tpart
Nuk ka ma real darling
Harroj ato zagar
Harroj ato mickonja
Ktu lun me pesha trana
Me djem Si nuk ban ma nona
Eh kupton tash kush ka qaaa ??

Boll mo me pytje
Sepse jom shum high
Pse ju nuk dini une nuk kom faj

Boll mo me pytje
Se une jom shum high shum high
Jom shum high shum high jom shum high
Pse ju nuk dini une nuk kom faj
Skom faj jo skom faj skom faj nuk kom faj

B B B Boll ma me pytje
Vec bla bla bla vec burr na mezite
Shih punt e tua mi len mu tmijat shqipe
Ik tash t'lutna se ma neverite
Skam koh per llafe le ma per pytje
Lerm t'merrem me dicka ma t'rendsishme
Koha ka vler koha osht shum e rendsishme
Skam koh per ty nese thjesht tkom bo pershtypje
!!! OTR&GG !!!

Boll mo me pytje
Sepse jom shum high
Pse ju nuk dini une nuk kom faj

Boll mo me pytje
Se une jom shum high shum high
Jom shum high shum high jom shum high
Pse ju nuk dini une nuk kom faj
Skom faj jo skom faj skom faj nuk kom faj

Interpretimi për


Shtoni interpretimin

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Interpretojnë