SOLO - TONA teksti (lyrics)

[SOLO - TONA teksti lyrics]

Yo SOLO
Mmm
Aaah

Ja kom dhon, tona, tona, tona
Bashk i bojna tona
E vogel eshte, bota, bota, bota
Per ty ca nuk bona
Ja kom dhon, tona, tona, tona
Bashk i bojna tona
E vogel eshte, bota, bota, bota
Per ty ca nuk bona

Ajo zemer m'perket mu nuk jam
Ni najher ma i lumtur
Tek ti skam dyshu kurr diten
Ma ke bo me t'bukur
Back to back me ty ti mi
Thu gjonat n'sy ti mu
Ma do t'miren dhe kurr tjera sdu me pa me sy
Ma bon hej baby kush tka lon ty vet ti e


Din qe nuk tlo vetem jom betu deri n'kiamet
God blessed me ty kur t'kam taku menova nuk
T'lash pershtypje po ti krejt u tranove
Ty tkam drrit pa ty nuk shikoj a thu mke
Bo magji qe mas tеje i kom lon krejt
I coj do gota se i kom do dosta
Bohеt fjal per ty dije se vetem krenohna
Po oret e vona ne momentet tona mvjen
Mflet ke veshi po mthot hajde bojna

Ja kom dhon, tona, tona, tona
Bashk i bojna tona
E vogel eshte, bota, bota, bota
Per ty ca nuk bona
Ja kom dhon, tona, tona, tona
Bashk i bojna tona
E vogel eshte, bota, bota, bota
Per ty ca nuk bona

E noshta najher gaboj
Eshte faji im un prap e maj
E thom bona gabim se
Smunem smunem me t'merzit
Bukuri e rrall qe se sheh cdo dit
(like)
Mmmm bashk i bojna tona levizjet e trrupit
Si me kon pocahontas moj goce
Si ti nuk o asnjona
Per ty m'rreh zemra trregom
Sa t'rreh e jotja
Mmmm bashk i bojna tona levizjet e
Trrupit si me kon rihanna
Per ty m'rreh zemra trregom
Sa t'rreh e jotja

Ja kom dhon, tona, tona, tona
Bashk i bojna tona
E vogel eshte, bota, bota, bota
Per ty ca nuk bona
Ja kom dhon, tona, tona, tona
Bashk i bojna tona
E vogel eshte, bota, bota, bota
Per ty ca nuk bona

Interpretimi për


Shtoni interpretimin

Rreth këngës SOLO - TONA

Produced by: ABOOM x ARLENN
Beat by: ABOOM x ARLENN
Lyrics by: SOLO
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Interpretojnë