GREMO - Мрія текст пісні (lyrics)

Слова та музика: Вадим Лисиця, Андрій Безкровний

Україна, рідна ненька, за свободоньку твою
Заспівали козаченьки у ранковому гаю
Та не плачте рідна мати
Ти синочок, підростай, я навчу тебе співати
Тільки мрію не втрачай

Хто сіє смерть ідіть ви (нахуй) - геть
Гори палай лай-лай тупий москаль (ай-ай)

Так можна підбити
Лише одну "Мрію", але мрію не вбити!
Не вбити надію а мрія у всього світу
Одна - щоб вільно жити
На землі без хуйла лалалла
Світ без хуйла

Хай летить на крилах "Мрії"
Наша пісня по землі! Не втрачай свою надію!
Згинуть рускі кораблі!
Згинуть оркі у пакетах попадуть у zомбіленд!
А хто нам допомагає - be my brother!

Be my friend!

Хто сіє смерть, ідіть ви (нахуй) -геть
Гори палай лай-лай тупий москаль

Так можна підбити
Лише одну "Мрію", але мрію не вбити!
Не вбити надію

А мрія у всього світу одна -
Щоб вільно жити на землі без хуйла
Лалалла світ без хуйла

Україна, рідна ненька, за свободоньку твою
Заспівали козаченьки у ранковому гаю
Та не плачте рідна мати
Ти синочок, підростай, я навчу тебе співати
Тільки мрію не втрачай

Інтерпретація для


Додати інтерпретацію

Додати зображення:

Про пісню

GREMO – співак, актор, американський українець, який відданий Україні. Із самого початку кривавих подій він був поряд з українським народом. Виконавець допомагав, як у волонтерській, так і благодійній сферах.

За час війни співак встиг не тільки активно включитися до волонтерської діяльності,
GREMO – співак, актор, американський українець, який відданий Україні. Із самого початку кривавих подій він був поряд з українським народом. Виконавець допомагав, як у волонтерській, так і благодійній сферах.

За час війни співак встиг не тільки активно включитися до волонтерської діяльності, але й підтримати дух українців піснями та відеокліпами, що були присвячені українським воїнам та легендарним ЗСУ.

І сьогодні GREMO презентує нову музичну роботу, яка підніме настрій нашим воїнам та українському народу. Ця пісня маніфест, що українцям не страшний жоден ворог. Наша перемога - це мрія всього світу, кожного жителя на планеті.

"Можна підбити
Лише одну "Мрію",
Але мрію не вбити!
Не вбити надію"

Це рядки з композиції про наш літак "Мрія", який орки нещадно знищили. Виконавець підкреслює, що літак і можна знищити, але мрію до перемоги знищити не вдасться. Літак "Мрія" Ан-225 - символ української нездоланності. Його кодове імʼя в НАТО - Козак. Мені здається, що це так символічно - коментує співак.

Композицію ми написали з Вадимом Лисицею та Андрієм Безкровним кілька місяців тому.
А вирішив презентувати цю композицію, коли в Україні відбулися обстріли 10.10. Тоді я всю ніч не спав, я був фізично у США, але душею з українцями. Я переживав за своїх друзів і рідних в Україні. В мені була злість на цих орків. Ми через злість стаємо ще сильнішими в боротьбі за перемогу! І в той момент в моїй голові були саме слова пісні "Мрія". Зараз її час - розповідає виконавець.

Зараз співак спільно з продюсером Вадимом Лисицею готує сольний альбом.
Розгорнути

Додати розширену інтерпретацію

Якщо ви знаєте, про що співає виконавець, вмієте читати «між рядками» та знаєте історію пісні, ви можете додати інтерпретацію тексту. Після перевірки нашими редакторами ми додамо її як офіційну інтерпретацію пісні!

Останні додані інтерпретації до текстів пісень

Користувач: Lunar Radiance залишив нову інтерпретацію до рядка you call me "baby" на текст пісні Taylor Swift - All Of The Girls You Loved Before

Taylor Swift thinks that the endearing manner in which he addresses her as "baby" is a result of his previous romantic experiences.

Читати повністю

Користувач: _ranituran залишив нову інтерпретацію до рядка Your mother brought you up loyal and kind Teenage love taught you there's Good in goodbye Every woman that you knew brought you here на текст пісні Taylor Swift - All Of The Girls You Loved Before

Swift pays tribute to Alwyn's mother for raising him to be loyal and kind, and acknowledges the impact of his past relationships on his growth. She concludes by pledging her eternal love for him.

Читати повністю

Користувач: _ranituran залишив нову інтерпретацію до рядка All of the girls you loved before (O oh) Made you the one I've fallen for Every dead-end street led you straight to me Now you're all I need, I'm so thankful for на текст пісні Taylor Swift - All Of The Girls You Loved Before

Swift sings about how all the girls Alwyn loved before contributed to making him the person she has fallen for, and how every wrong turn ultimately led him to her. She emphasizes her gratitude for tho

Читати повністю

Користувач: José залишив нову інтерпретацію до рядка Take a look at my crystal nails на текст пісні INNA - My Crystal Nails

Crystal nails could be a symbol of opulence and luxury. They serve as a physical representation of the INNA's lavish lifestyle and can be seen as an attention-grabbing accessory.

Читати повністю

Користувач: José залишив нову інтерпретацію до рядка I'm the Alpha, the Omega на текст пісні INNA - My Crystal Nails

This is a Biblical reference, which means the beginning and the end (from the Book of Revelation)

Читати повністю

Інтерпретувати