Noizy, NiiL-B, OverLord - Zemer teksti (lyrics)

Noizy

Noizy [Rigels Rajku] Sukth, Albania 🇦🇱

[Noizy, NiiL-B, OverLord - Zemer teksti lyrics]

Me ty s'dal qosheve, po dal un ashiqare
Kena qka me bo, edhe kur nuk kena na pare
Zdi pse thojn qe ti e ki menen e madhe
Du me t'pa naked, ska pse tvje marre
Ti kejve na kalle, une s'po foli prralla
Bile bash qat dit kur um thirre te mahalla
Me shtikllat e nalta, e omel sikur majlta
A e din qe saher t'sho
Besom mu um ndreqet nata
Shkojna dikun lujna lojna
E qka bojna na nuk kallzojna
Tani kur ta perfundojna thojna funny
E Tjert na si kopjojna
I gjemi na mnyrat e tona
I kallim do qira te dhoma, ani honey
Babe, ti po do me m'cmend
Syt sun po ti heki prej permasit asni moment
Babe, ti po do me m'cmend
Qe po ta thom shqip, pernime je pidh i trent

Zemer heki teshat


Se me ty po du me kon n'shtrat
Dhe kur jam larg teje zemer
Vec ty du me t'pas ngat
On fire, Oo - That girl is on fire
Oo - That sexy is on fire

Per to mendoj qdo nat per to e boj qdo hap
Per to po shkoj n'club po du me pas ngat
Edhe e di qe nuk ma prish mu qefin
Ja lexoj syt, kur don me kap grepin
Kapu ma shpejt babe, po du me t'pas temen
Po du me t'pas femer po du me m'pas n'zemer
Se prej fillimit kena kshyr
Me gjet naj menyr
Po t'kesh kjo ftyr, a i mshelim dyrt?
Mbesim vet, bojna pak, muhabet
Po, nese t'lodhen komt syn
Mun mu shtri n'krevet
Nese ki sens humori, hajt shtinem pak me kesh
Po pate nxeht, mundesh edhe mu desh
Thot, po m'pritin shoqet jasht, duna me dal
Nese sonte rri me ty se di, a ma kishin fal
Ajt se bohet mir, neser e gjon 1 zgjidhje
Se kejt kto fjal qe ti
Thash nuk jon veq palidhje

Zemer heki teshat
Se me ty po du me kon n'shtrat
Dhe kur jam larg teje zemer
Vec ty du me t'pas ngat
On fire, Oo - That girl is on fire
Oo - That sexy is on fire

Interpretimi për


Shtoni interpretimin

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Interpretojnë