Varrosi, LIL KOLI, Noizy - 30 Vet teksti (lyrics)

Noizy

Noizy [Rigels Rajku] Sukth, Albania 🇦🇱

[Varrosi, LIL KOLI, Noizy - 30 Vet teksti lyrics]

Kush, kush i rrejti kta t'shkret
Kujt ja mori menja se mundet me m'prek
Eshte e veshtir shqipe nuk eshte e leht
Duhet t'jeni shum vet se sun e bon vet
Femnat afrohen vet
Se knej ka ne vjen era lek
Mshef n'klub tu bo qef per cato ke hate
Besom nuk jam vet, jam me 30 vet
Yea me 30 vet hy mrena n'club me 30 vet
Kapem naper rruge me 30 vet
Shpija madhe plot me 30 vet yea me 30 vet
Hy mrena n'club me 30 vet
Kapem naper rruge me 30 vet
Shpija madhe plot me 30 vet

KTO tipat e bojn t'fortin se i
Kan mush hunet me coco
Po Kur te me shofin mu krejt
Po dun me bo 1 foto
Cdo GJO nrregull shqipe go a
Head and take a picture
Mos e bo karagjozin se me vete kam 30 bisha
Ndryshon situata per pun secondash
Thehet shishja n'koke per pun secondash
Shef veten n'tok per pun sekondash
Ose tvarim ke shtylla si varse rrobash
Ju rrepera jeni kot per ket pun
Nuk di pse kot ju boni zhurm
Nuk u dhem pak po ju dhem Shum
Kur e kuptoni se jena tpa prekshem
Dem boy de jan fallco sikur dvd kinezi
Bonu high sat dush po une sikur spliff tnezi
Ti k'pus krahet tlej t'dukesh
Taman si shenja benzit
Thjesht ta Mori menja apo
Dikush tjeter t'rrejti

Si ilirt n'koh t'vet tu leviz n'cdo shtet
I lir - i lir i lir with ma dargs on the
Track reppin that red&black
Ska ma tmir - ma t'mir ma t'mir
O t 2 the r got ma back thats a
Fact o bir - o bir o bir
Na e djegim per cdo nat cash mony in the
House that my team- my team my team
E do kan inat pa fol keq
E pa e zgjat smund rrin
Smund rrin smund rrin
Ku ta dun qysh ta dub bada
Bing bada boom ua bim ua bim ua biim
& if shes lookin buff & she got a big
Ass am in - am in am in
Gang banging wit ma dargs all
Over these hoes kur vim kur vim kur vim
Bitch my circle tight ma tfort se kurr
Kena pse bojm zhurm kena pse mu m'burr
Shqipet e din mir se qysh i kena punt
Is dem london boys krejt e din qysh lujm
"O T 2 the R got my back thats
A fact o bir- o bir o bir
Na e djegim per cdo nat
Cash money in the house
Thats my team my team my team

Mos mprekni n'tela - Se jua prej telat
Ta gjej piken e dobet aty
Ku t'dhem ti prishi skelat
Bandita - doreza - kapuca thika tmprehta
Jepet urdhri dhe rrugen ta
Prejn do ftyra t'zbehta ktu nuk ka ndjenja -
Ktu trupi shpohet n'hekra
Rruget jan te ftohta jeta
Te shkon Si barsaleta
Na ishte Se c'na ishte -
Ti mbetesh vec 1 ishe
Shkruhet emrin n'leter - letra
Merret zarfi griset na s'hecim me trup jore
Ti dhjefsha krejt truprojat
Na t'prekim prej distance - i Marrim gzhojat
Ta neveris jeten - ty dhe krejt rrethit
Mos m'prek n'tela nuk I zihet rruga mbretit
M'thirrin KingZin kom pushtet Ku ti smund hin
Ska nevoj me fol - Foli me shikim
Permenet emri im - permene emrin Tim
Vec Ki kujdes ca fol - Se mbetesh 1 kujtim

Interpretimi për


Shtoni interpretimin

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Interpretojnë