LIL KOLI, Noizy, Varrosi - Te Lagja* teksti (lyrics)

Noizy

Noizy [Rigels Rajku] Sukth, Albania 🇦🇱

[LIL KOLI, Noizy, Varrosi - Te Lagja* teksti lyrics]

Zino (Zino)
(Oh my God, KK, that was rude)
Te lagja
(Rvtchet, so we move, man get ratchet)

Më than se ju do vini
Te lagjja
E cunat mezi presin
Qe ju te hyni te lagjja
Hajde mirsevini
Te lagjja
Me lodra do ju presim juve cuna
Te lagjja
Me than se ju do vini

Mirsevini te lagjja (Ah)
Po nuk dilni nga lagjja
Cunat rrin neper cepa (Pah)
Edhe senet te canta (Pah, pah)
Edhe spliffi te dora (Brr)
Dhe tattoo me kurora (Uh)
Po i kam do killers
Me origjin nga Vlora (Ah)
U rritem me banda
Tzit nga mrapa
Hapa-dollapa
Sikur fantazma
Jeta te zhduket
Abracadabra
Rruga e keqe bohet makabra
Stili i jetes vetem me maska
Kundra sistemit kundra me taksa
Kundra peruljes kundra shkerdhata
Kundra tgjithve qe sjan Otiar-sa
Jeta so fair se ndahet me klasa
Mkujtohet n fillim kur nuk pata
Mahallen se lash nga mrapa
Por krejt sun i maje un n'shpatlla
Mirsevini te lagjja
Ju korrim sikur te bacja
Se barkun kena bosh dhe

Më than se ju do vini
Te lagjja
E cunat mezi presin
Qe ju te hyni te lagjja
Hajde mirsevini
Te lagjja
Me lodra do ju presim juve cuna
Te lagjja
Më than se ju do vini
Te lagjja
E cunat mezi presin
Qe ju te hyni te lagjja
Hajde mirsevini
Te lagjja
Me lodra do ju presim juve cuna
Te lagjja
Me than se ju do vini

Cheater, cheaper
[?] All Dem do is cheat
Myllni gojen you sucky boys
All of dem pamuk, soft
We run things and you know this (Ya)
Don't chat to man about gang life
Your life pretty like roses (Haha)
Mos em fol mu per rrug
Rrugt shkeli si asfalti
Mos em fol mu per kile plot
Me kile kam pas tavanin
(Shiesh)
Mos em fol mu per lek
A se shef krejt grupin shiny
Mos em fol mu per femna
Ajo me byth ma mban filxhanin (Whu)
Me qunat nlagje jena lidh si pishtar olimpiku
Me do supej pjeshka bad
Bitches ju pelqen kingu
Tu ndjek dhipa theva mas theva zari na iku
Jeni tu ardh ju me t than
Tdrejten nuk na han dicku
Pos pos ve rrespekt n emrin
Tim kur ta folin shum
Se kercet cekici ballit si puna thorit
Themele tforta asnjoni prej jush
Smun na rrzoni
Ju jeni ato meturina si i gjuj prej ballkoni
Ju nuk doni sherr, jeni dhjaksa
Qitni llafe demek ju po vini te lagjia
Rratatatata (Poh)
Shef gaca
Duket sikur po ju presim me fishekzjarra
(WhU)

Më than se ju do vini
Te lagjja
E cunat mezi presin
Qe ju te hyni te lagjja
Hajde mirsevini
Te lagjja
Me lodra do ju presim juve cuna
Te lagjja
Më than se ju do vini

Harro paqe harro paqe (Skrr)
Matu mir ti gjujm kaqet (Skrr)
Shkum deti siperfaqe
Na dujn krej per lagje (Pah)
Dije veten ti vet e knaqe
Po mos e shtin veten ntelashe
Se moti bohesh per ilaqe
[?]
All my niggas krej me na nxon ku
O n londer o n europe
Tu e myt lojen krej e e lujna rand
Krejt kundershtart kajn ra ngrop
Ti e njef grupin ske qa me than
For your lil boys
Jena si zot
Kena kap qiellin juve sju bahet von
Kjo kur asht me tbleme
Nuk asht me zor
Ata dojn mu ba si na
Smund tbohen per qat majn inat
Sherri mes nesh e jush asht si dita me nat
Ska konkurrence tipi model AK47
Tipi po flet po sdin per qa e zhdukim ne bad
Mos na fol ne per krah skena nevoj per krah
Ju keni nevoj per fam per qa po kapeni te na
Prej londret der ntiran
Shqipet it's all OTR
Prej zeros kena fillu na
Kena ndertu kala, bitch

Më than se ju do vini
Te lagjja
E cunat mezi presin
Qe ju te hyni te lagjja
Hajde mirsevini
Te lagjja
Me lodra do ju presim juve cuna
Te lagjja
Më than se ju do vini
Te lagjja
E cunat mezi presin
Qe ju te hyni te lagjja
Hajde mirsevini
Te lagjja
Me lodra do ju presim juve cuna
Te lagjja
Me than se ju do vini

Interpretimi për


Shtoni interpretimin

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Interpretojnë