LIL KOLI, Noizy - Flight Mode teksti (lyrics)

[LIL KOLI, Noizy - Flight Mode teksti lyrics]

Po folim tash haptas pa rrena
Pa maska dhe pa doreza
U Bom gati 10 vjet n'estraden
Shqiptare dhe prap jena mbretrat
Do erdhen do iken do vin dhe do shkojn?
Por ne sna len sedra
On top of the rest on top of
The rest kerkush smund na prek na

Karikatura do vrromsa vec llapin
Si grat e kqia
Noizyn a kan ngoj ma shum se
Mbajn mu fansat e mi huh?
Kuptohet kjo gjo teper e thjesht
Ti mdon mu me zemer
Ti dhe emrin qe ki? e ki fal
Meje shok ti je i nemun

Ka grupe plot sa i perket
Muzikes por jo t'vertet
Un si dal prej studios jam me shok
Qe m'rrethojn une jam I njejt
Me kto m'sheh n'sken me kto jam
N'rrug me kto jam rrit
Me kto boj qef me kto qaj hallet dit per dit

1 noiz ka bo nona dytin Ju? Skeni me pa
Nuk ka si un nuk ka
Si un nuk ka Nuk ka, Preferoj t'buzqesh
Ma shum se me mbajt seriozitetin
Se buzqeshja ime ju ka bo juve me fol me veti

Flight - flight mode Tash Po du
Me nejt vec flight mode
Girl wanna come and hola at me coz
She know that me a fly boy, Flight - flight
Mode tash po du me nejt vec flight mode
Boy wanna come talk shit at me then
Send that boy on flight mode

Comentet e juja per mu jan pa
Vler kshuqe mos u lodhni
Rujeni zonin se zoni
Ju duhet mos u shteroni, kapaciteti i juj
Esht i vogel zdi a mkuptoni
I'm killing I'm killing this rap shit
But free my shqipe doni

Krejt I kom castit krejt I kom t'rastit
Femna dridh bytht
Sikur zhurma basit, cunat kan
Loj cunat s'vin t'flasin
Cunat t'marrin numrin dhe pastaj t'thrrasin

Hym thell slujm slujm lojna
Cunat pershendesin cunat ka londra
Kshu e ka loja ti zdite ta mora
Venin e par tash ne e trashigojna

Uh I'm loving it trust me im loving it
E boj 1 hit Edhe Neser I double it
Kam ritem edhe poetry
Ma I miri - literally

And I'm out larg prej jush
Ndaci me dit jam nalt prej jush
Ma Mir me dit Se me pas thojn t'urtit?
Por ma mir me pas dhe me dit cfar me lujt

Flight - flight mode Tash Po du
Me nejt vec flight mode
Girl wanna come and hola at me coz
She know that me a fly boy, Flight - flight
Mode tash po du me nejt vec flight mode
Boy wanna come talk shit at me then
Send that boy on flight mode

E kam pa ni anderr te fluturu
E kur ju kam kallxu sum mkan besu
Shqipet krejt e din kur thom se kam krah
Shqipet krejt e din pse jam otr

Pyt kon tdush kush mnjeh vec
Rrespekt ka e kam
Bo venin nuk po foli per muzik darg
13 vjec rrugve Rrugve bona shok
E tash skapen cunat naper bot on flight mode

Tjeter class' do kujtojn Se Jan
Hard vec se spit
Bars do menojn se jan rrrrug por nuk kan
Bazz bare man out der tryna be stars while am
Tryna get to this money fast prit pak

Been in this game for some years
My brudas been kinging from days
This is that albanian way
Ca bone ca bone ma shqipe
Na jena ktu to get paid
Fuck all of dese man dat hate
All of my shqipes r made
Po ti ca bone ca bone ma shqipe
Ah

Flight - flight mode Tash Po du
Me nejt vec flight mode
Girl wanna come and hola at me coz
She know that me a fly boy, Flight - flight
Mode tash po du me nejt vec flight mode
Boy wanna come talk shit at me then
Send that boy on flight mode

Interpretimi për


Shtoni interpretimin

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Interpretojnë