LIL KOLI, Noizy, Onzino - Zditen Me Lyp Fam* teksti (lyrics)

[LIL KOLI, Noizy, Onzino - Zditen Me Lyp Fam* teksti lyrics]

Bohen 3 nese problemin e njek
Bon dom pa i vu re i lam zagart
Lehin se ata qa pun kan
Karvani iu meti nshnia zditen as me lyp fam

1 problem bohet 2 e mas dyshit bohen 3
Nese problemin e njekin bon dom pa i vu re
I lam zagart lehin se ata qat pun kan
Karvani iu meti nshina zditen as me lyp fam

1 problem bohet 2 e mas dyshit bohen 3
Nese problemin e njekin bon dom pa i vu re
I lam zagart lehin se ata qat pun kan
Karvani iu meti nshina zditen as me lyp fam

Kush po i shkon mbrapa fames e
Fama kon po e njek
E kush ka ngel mbrapa fames e
Famen kush e ka gjet?
Nuk osht e veshtir mu pa
Kush po ngjohet ket dynja
Bertasin OTR n'OTR me OTR bre wlla nuk ka
Po lun koli ket rap shit
Rapi permenet permes bitch
Qata... pres si bajonet fiks [?]
Jam i ftoft n'zemer se fort jam ra me jeten
Dhe tash ku do qe ndodhem rrugve
Me zemer shkeli cep pa bes
Se jam otr otr jemi ne
OTR jon ata qe ti nuk i ke n'ide
Mos bo sikur i njeh tash mos
U bo sikur s'na njeh
Shqiperia po ndryshon sepse stilin
Pe e bim ne
Otr... pesh katastrofikeeeeeeeeeee
Qendrojm pran noizyt ne luginen magjike
Yeah yeah ne luginen magjike
Qendrojm pran noizyt ne luginen magjike

1 problem bohet 2 e mas dyshit bohen 3
Nese problemin e njekin bon dom pa i vu re
I lam zagart lehin se ata qat pun kan
Karvani iu meti nshina zditen as me lyp fam

1 problem bohet 2 e mas dyshit bohen 3
Nese problemin e njekin bon dom pa i vu re
I lam zagart lehin se ata qat pun kan
Karvani iu meti nshina zditen as me lyp fam

Permenet NOIZY permenet OTR -
A t'vjen 1 far ndjesie sikur permene belaa
Sikur dikush sa u ca - sikur dikush sa u vra
Sikur emri jon simbolizon vetem hallakam
Mos kujto se jam krenar per to
Thjesht m'ka ra mu marr me to
Une jom shum nalt per to
Jom shembull krejt rinia mdo
Shembull ma t'mir s'egziston n'plot
Sene jom kampion
Prap mshofin me cere t'ron sikur
Jom njeri pa plan
Qellimi im su kon me sjell dhun ne muzik
Qellimi im u kon larg dhunes me muzik
Ploblemet kurr nuk i nis -
Kurr sjom kon i pari
Se kurr skom pas arsyje - per
Kurr sen smka honger ****
E kom 1 ftyr tvogel dhe per ket ket jetoj
Secili prej nesh mori at qe meritojj

1 problem bohet 2 e mas dyshit bohen 3
Nese problemin e njekin bon dom pa i vu re
I lam zagart knej se ata qat pun kan
Karvani iu met nshina zditen as me lyp fam

1 problem bohet 2 e mas dyshit bohen 3
Nese problemin e njekin bon dom pa i vu re
I lam zagart knej se ata qat pun kan
Karvani iu met nshina zditen as me lyp fam

Tel dem pussy hole... to watch
Wot then a talk
You need to tel watch a bad man a waaaalk

1 problem bohet 2 e mas dyshit bohen 3
Nese problemin e njekin bon dom pa i vu re
I lam zagart knej se ata qat pun kan
Karvani iu met nshina zditen as me lyp fam

1 problem bohet 2 e mas dyshit bohen 3
Nese problemin e njekin bon dom pa i vu re
I lam zagart knej se ata qat pun kan
Karvani iu met nshina zditen as me lyp fam

Interpretimi për


Shtoni interpretimin

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Interpretojnë