Stresi - Po foli i fundit teksti (lyrics)

[Stresi - Po foli i fundit teksti lyrics]

Po foli i fundit jeta dhe mundi
Mu nuk em mundi po fjala e burrit
Karrieren deshmi kom ca me fol per shoqni
Edhe ndit t veshtira e nova kapucin
E ja nisa pres hoodie
Tash nuk e di ku osht fundi
Po foli i fundit per kta kurvat e mutit
Respekt e dashni
Per shokt nliri e per do vllazen nqeli
Po foli i fundit po fundja fundit jom rrit
Nfamilje tradita kanuni ju nuk jeni askushi
Hajd ku ju mbeti statusi
Jeta e bukur tu chill
Jakuzi tveshun me gucci
Keni thon qe t gjith me vete mbani uzzi
Liers are you mad? Vi termet
Kta po m lypin Arkimed tkan lon ment
Nuk e din qe sa te kthena jau qi krejt
Jau kisha q ropt kajher
Mos t isha bo un rreper
Ju vari si bari kur e
Nxjerri edhe deri en tel
Le te m hejt kta jon fake
Sbon mi ngju moti kon vdek
Do jon tvegjel do jon tmdhaja
As vec te raku s mujn mem cek
Sillen sillen e qihen
Nder veti shahen e shihen
Kurva ku mbetet pa shije
Tani mas rakut t lepihen i njoh un kta lepra
Kur i kapsha neper cepa mbojshin be mu nonen
Arkimed mos te vdekte shpresa
Marre nuk tvjen i thu vetit ma i madhi nven
I dole Ledrit deshmitar ngjyq tash
Pse be po rren e ju kurvat e tina
Mos tju shof neper bina
Lejeni hip hopin e keni dhi
Ma e forta Doruntina
Legjend je kur rri n hood tane
Ske pse qihesh n hoodin tjeter
Ti je pussy nuk ki veper
Un jam LEGJEND E VJETER

Po foli i fundit po foli i fundit
Po foli i fundit po foli i fundit
Po foli i fundit

Jepja doren xhaxhit dhe kur t
Hecim maje t shtages
Vetem ca kom bo n jet jom real prej 2007
Nis dita vjen terri n beaf me mu tkap tmerri
Osht shum e vshtir me dit ca t boj o njeri
Ti q ropt
Mushet shazheri shokt mkqyrin per seri
Su bona njeri nuk o plumi per kta kurva
Vi si cllevio e ti theri
Jom i 87’ une nuk jom i 2000 e siper
Keni shit n rrug per mu
A mu po mhiqeni si tiger?
Ti nuk je njishi bro vij hunen ta uli bro
Se mu marr me ty skom koh
Mir jon munu me tbo ma kan inatin bro se kom
Kuptu filozofin e jetes
Ky o stadsi mo i lart inteligjences
Horra horra po ju sjeni horra
Ju jeni lodra ktu arrati nga londra
Prova, propaganda shtetit une asiher su lodha
Sali babi krenar per mu qe
Asihe nuk u dorzova arma jeme e fort
Vetem lutja en Zot
Kado qe t sillesh nket bot
Fshtir osht me gjet burra sot
E une si bi pishman
Bad boys for life deri n varr
Per hip hop jom doktorr
A je shurdh a je qorr

Po foli i fundit po foli i fundit
Po foli i fundit po foli i fundit
Po foli i fundit

Shko mere patllaken
Ta japin do shok prej Laci
Skom nevoj me gjujt un kto kurva
Bohen pagesa prej Hasi
E tash pi kthena pak jetes
Mos ti ikim t vertetes ju jeni spermatozida
T deshtum pa pik synimin e jetes
Ju skeni brek vesh jeni cu pesh
Spo ju marr vesh
Po doni me u kap ju me ma tmadhin
Vec mos ju rafsha ndesh kurva kurva debila
O mush rrepi servila
Per pak fam ta marin ngoj
I njoh mir un kta tipa
Ki tbosh me bad guy e jo gay guy
Na sheh n maje t majes
Jom parashikusi rrepit arkimedi fisi i majes
Boji tfala dajes dhe pse spaten prova
E di u munova lidhjet e forta
Per 6 or un dola bitch snitch like you
Fake rappers tatoo
Thirrem ma i madhi nket rrep
Edhe nuk ka mo tjeter kot je tu u munu
Kesh tu flejt sapo m cut pi gjumi
Tani keni me ni se kam me ju smuni
Un ty tfala nuk t coj po vec familjes tane
Un jom djali Sali Lushes kerkoj
Falje per do t shame erdhi dita n gjykim
Une n gjyq po foli i fundit

Po foli i fundit po foli i fundit
Po foli i fundit po foli i fundit
Po foli i fundit

Po foli i fundit po foli i fundit
Po foli i fundit po foli i fundit
Po foli i fundit

Interpretimi për


Shtoni interpretimin

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Interpretojnë