Stresi, Il Ghost - Midis Europes teksti (lyrics)

[Stresi, Il Ghost - Midis Europes teksti lyrics]

Mhm-mhm-mhm mhm-mhm-mhm
Oh

Midis Europes (Ouh yeh)
Shqipe Milano (Gang-gang)
Pare prej kokes (Uh yeh)
Midis Europes (Gang-gang)
Jon tu bo foto gucci me skof
Hashish Morocco ko me marr do do
Shqipe Milano (Gang-gang)
Midis Europes o Midis Europes

Policia mkan nal une pa dokument
Mi kan lidh durt, m'kan shti nkerr
Tani mka rre, mi ka marr lekt
Pasha nanen kom menu qe po des
Pasha nanen nuk e bana me qef
Po paret i kom shok e pa ta nihna vet
Nuk e du un ni piece e du torten komplet
Motherfucker as sun m'prekin
Motherfucker e rapertiti hеkrin
Sjom tu e ni ma eren е rruges
Jom tu e ni vec eren e lekit
Policia speiciale po vin edhe fmia tu bertit
Fu-Fuck la police
Kta nuk e din sa vjet i kom pas
Kur e kom ble alltin e par
Faccia bianca, cocaina
Jon tu edit krejt Italia
Mamma mia, mamma mia me 5 kerre si mafia
Tash un i kom e ti nuk i ki
Un jom Choppa kur ti je veq NLE
Droga jeme jon paret mon amie
I kom than asi droga nuk du me pi
As nuk du mi shiit

(E maj n'men niher n'Kosovë
Ekom taku ni plak rrugës
Qe pshtillke cigare edhe, ka
Than: "Avash, avash
Kingji bahet Dash" Edhe kurr se kom harro)

Midis Europes (Ouh yeh)
Shqipe Milano (Gang-gang)
Pare prej kokes (Uh yeh)
Midis Europes (Gang-gang)
Jon tu bo foto gucci me skof
Hashish Morocco ko me marr do do (Yeah)
Shqipe Milano (Gang-gang)
Midis Europes o Midis Europes
(It's bad boys for life)

Kallxoj kejt botes lidhjet e
Forta dhe midis Bogotes qohen paret e droges
Dalja te porti e presin cunat e londres
Wow, me veti shum brothers
Kejt pidhat e somes don ti a s'don ti
Lirisht thirrem legjenda tirones (Rrahh)
S'i njoh un kta pussy hip-hopin e
Dridha dhe prap qe ku jom
Ma i madhi i rruges o birrat e kurves un jom
Respekt per shqipet qe jan n'Itali midis
Belgjikes ata qe kan shti
Do jon jasht, do jon mrena kejt
Kta shqipe du mi pa free, du mi pa free
Ciao Sicilia, saluta Marsilia quarantasei
Aprilia sparo a tutti per la famiglia
Ma suca 'sta minchia
S'e une kerkujt s'iu binda
Kjo nuk o dosje, kjo o xhungel
Qaty n'midis u rrita
(Kurse baba jem m'tha nqoftse do
Me kon i suksesshem bohu
Ghost e une kshu po boj tash e mrapa
I'm gonna be Ghost)

Interpretimi për


Shtoni interpretimin

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Interpretojnë