Elai - Truni terr teksti (lyrics)

[Elai - Truni terr teksti lyrics]

Truni terr npik dites kam kto probleme
Probleme qe kurr nuk fliten
Me shum prej meje se sa prej teje pritet
Kqyrin cka boj cka thon
Bota rreth meje sillet

Mos xhelozoni vec se jam tu bo koncerte
Nese kisha mujt me juve e kisha ndru jeten
Nuk flej mir, Naten bisedoj me veten
Po nihna keq po dhe pse jam tu е bo t’drejten
Rri me 20 vеta, kur kam probleme jom vetem
Ju pelqej se i jap kur
Skan nji femer n’prehen
10 modele halo rrin tu kap per temen
Shokt e ngusht o ka merr kokat kan nji Canon
Zini tha kidnapoje lojen without a ransom
I shtina n’xhep e hala kto po presin answers
Canta 30€ po prena e kam nji mansion
Hapat e vogla qe kam me
Mrrit you can’t imagine!Me?! Zemeren e mir po menjen zi
Nuk besoni demonet po hala jan tu prit
Nese bej keq ton javen aty rrin
U bona shok me ta per qata nuk ma nin
Qe sjan alltija neper spote kujt ja nin
Thu ti o zor me gjet 2 minuta ta bi
Kishe nuk di per automatik e karabin
Mos ja q nonen hala rri neper tavnik

Kam bo karrier jo s’em ka bo mu
Nuk jam rreper menova kini kuptu
Shumicen e kohes rri me siklet
Amo sado qe mi jep nuk muhna me ndryshu

Truni terr n’pik dites
E kom trunin terr n’pik dites
Truni terr n’pik dites
So mos u bo si Bandolero mind your business
Kismet biznesi trritet po diskutoni fjalet
Kur po diskutojm mbi cmimet
Skam koh per njerzit negativ
I lidhi dijet shum mir yes

Merri lek merre famen nuk i du mo!
Skom personalitet me kon rreper
Po jom se duhna skom tjeter qysh me ik
Prej ku jom rrit jom rrit me allti e me thik
Po "LEGENDS ALWAYS DIE YOUNG"
Per qata po ruhna

Po marrin kerre me qera so don't pretend
Kto i marrin kerre me qera kur o revenge
Jo nuk qis kerre neper spot nuk kom patent
Po pasha zotin ne crypto
I kam 2 benza apet ca pret
Truni terr npik dites kam kto probleme
Probleme qe kurr nuk fliten
Me shum prej meje se sa prej teje pritet
Kqyrin cka boj cka thon
Bota rreth meje sillet

Mos xhelozoni vec se jam tu bo koncerte
Nese kisha mujt me juve e kisha ndru jeten
Nuk flej mir naten bisedoj me veten
Po nihna keq po dhe pse jam tu e bo t’drejten
Rri me 20 veta, kur kam probleme jom vetem
Ju pelqej se i jap kur
Skan nji femer n’prehen

10 modele halo rrin tu kap per temen
Shokt e ngusht o ka merr nkamer kan nji Canon

Truni terr n’pik dites
E kom trunin terr n’pik dites
Truni terr n’pik dites
So mos u bo si Bandolero

Interpretimi për


Shtoni interpretimin

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Interpretojnë