LIL KOLI, Noizy, Varrosi - Nese ta lypi teksti (lyrics)

Noizy

Noizy [Rigels Rajku] Sukth, Albania 🇦🇱

[LIL KOLI, Noizy, Varrosi - Nese ta lypi teksti lyrics]

Round 'n round 'n round they go, they go, they go

Nese ta lypi zemer a ma kishe lon?
Nese ta lypi zemer a ma kishe lon?
Nese ta lypi zemer a ma kishe lon?
A ma kishe lon? a ma kishe lon?
A ma kishe lon?

(oooohhh) pse ke kot atmosfera a bo flak
Tjesh mes nesh donmethan me na bo flak
Se edhe cka gjasme ta klick me nerva klick like
Klick e p*** vjen era veq klick mami bass dhe 1 shit
Kur ty une
N´club ma realitetin me sho….shoqe e jo vec vet
I kam sho…shoke qe va lypin vet nese hec ti me mu drejt v.i.p
Kamarierin thirre c´far don me pi bone…zemer do me t´bo magji
Kush do tyte e dridhme kta dy sy ma drdhe,dridhe si me pelqen mu
Se ty nona ta ka fal e une ty shum ta du ma dridhe; dridhe sen kerkon
Na dhon se ta lyp me stil a ma kishe dhan

Nese un ta lypi a ma kishe lon?
Une e di se ti um kishe lon
Nese un ta lypi a ma kishe lon?
Une di qe ti um kishe lon
Nese ta lypi zemer a ma kishe lon ?
Numrin e telefonit une jam tut thon

Nese ta lypi zemer a ma kishe lon?

(i´m asking her) a ma kishe lon?
(i´m asking her) a ma kishe lon?
(i´m asking her) a ma kishe lon?
(i´m asking her) a ma kishe lon?

Around around around
We go around
We go around
We go if you let mi know
Let me know
Let me know

Shum mir po dukesh kur ti po rrokesh
Shume e embelsi torta mas buke
Ftyren perfekt si ni ftyre kuklle
Por shoqen e paske si burre me paruke
Ajde shkojm v.i.p jan dy kolltuqe
Un t'ulem qaty ti vazhdo e tune
Pi nja dy gota, heki ato rroba
Edi se me vete ke marr kondoma
S t´pelqen sexy e sexy je vet
Forma jote mu po m´habit krejt
Afrohu ma afer e m´leh ta sho
Ti boj nja dy foto si paparazzi
Kujt i plasi qa fol mileti
Sdo t´thot je kurve se t´pelqen sexy
Se cyky osht qefi harroj krejt tjerat
Po bone p*** une ti rris vlerat
(huhuhuh)
Noizy: verse 3
Uhh me leje m'boni pak vend
Niva qe party ktu o c´mend
Niva qe femnat t´lojn pa mend
Nese noizy vjen ktu a ka problem
Okey le t´ja nisim teshat ti grisim
Kallni 3 fletsha dhe tymin ja qisim
Veja gishtin veja gishtin
Ti merr paruke dhe une marr missin
Arrivederci tutna permesi
Ajo ma lyp vet si i pelqe sexy
Shkojm te deti missin me veti
Ku ka ma mir sikur je afer mbretit!
(aaaaa)
(haha)

Nese un ta lypi a ma kishe lon?
Une e di qe ti um kishe lon
Nese un ta lypi a ma kishe lon?
Une e di qe ti um kishe lon

Nese ta lypi zemer a ma kishe lon?
( po dukesh)
Numrin e telefonit une jam tut´thon
Nese ta lypi zemer a ma kishe lon?
A ma kishe lon?
A ma kishe lon?
A ma kishe lon?

Interpretimi për


Shtoni interpretimin

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Interpretojnë